Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a velemenyetek az intim...

Mi a velemenyetek az intim tolcserrol? Szerintem undorito.

Figyelt kérdés
Hogy ontogessem a WC-be az osszegyult vert es ott lotyogjon bennem, mint egy verrel teli tartaly es utanna ugyanazt tegyem vissza? Fuj! (A betetet siman kidobom es ujat teszek be. Nem egyszerubb?)

2013. márc. 5. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszik, igaz még nem próbáltam ki :D
2013. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azt irjak az utmutatoban, hogy alvashoz es sportolaskor is lehet hasznalni. Sot, meg uszaskor is. Akkor, ha lefekszek, az egesz cucc, ami van a tolcserben az visszafolyik? Vagy hogy van ez?

Komolyan, jovo heten jon meg nekem. Veszek egyet kiprobalni, mert erdelel.

2013. márc. 6. 12:57
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Pedig sokkal higiénikusabb mint a a tampon vagy betét.

Nem engedi át a szagokat, folyadékot. Míg a tampon mikró sérüléseket okoz, addig a tölcsér nem, és a pangó vér nem érintkezik a hüvellyel, így a nem okoz fertőzést, ami tamponnál előfordulhat. Sokkal ritkábban kell cserélni.

Orvosi szilikonból készül, így latex allergiások is használhatják, és van egy kis szára, amivel ki lehet szedni.

Szóval a leírások alapján sokkal praktikusabb mint a tampon vagy betét.


Én még nem próbáltam, mert tampont sem szeretek használni, de biztos jó dolog.

2013. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, úgy szeded ki, hogy van egy kis szára, ott kell megfogni, és összenyomva kihúzni. és nem lóbálod úgy, mint a tampont, szóval nem kell félni, hogy mindenhova fröcsög. aztán, a vécébe öntöd ki magát a vért, és utána elöblíted a mosdóban. már, ha van a vécédben, de ha nyilvános vécében vagy, akkor vihetsz be kis üveg vizet,és azzal. vagy csak áttörlöd a vécépapírral/törlőkendővel, visszarakod, és otthon elmosod rendesen. nem lesz tőle vérfoltos a csap, friss vér az, lefolyik... orrvérzésnél több jön ki...


nem folyik vissza alvásnál, sportolásnál,úszásnál. még gyertyaállásban sem, de azért azt hosszú távon nem ajánlják, állítólag menstruáció alatt semmilyen fordított pozíció nem javasolt. viszont én két éve alszom, edzek, úszom, pilatesezek vele, és tanúsíthatom, hogy nem folyik vissza.

2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, jobb, mint a tampon. a tampon szárít, kényelmetlen, amikor épp nincs vagy kevés vérzés van, ez meg nem. ezt meg sem érzed, és nem kell megvárni, míg megtelik, bármikor kiöntheted, sokkal jobb. és a nagyobba 15 ml vér belefér, az azért elég sok.
2013. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!