Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felborult a hüvelyi ph-m...

Ha felborult a hüvelyi ph-m az ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
intim lemosó jó rá sztem
2009. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Fél éve nem tudok kilábalni belőle. Minden menstruáció után előjön a gomba, pedig nagyon figyelek a tisztaságra. Nem tudom még mit kéne csinálnom vele. Most próbálkozom majd a tejsav kapszulával, illetve valami hüvely öblítőn gondolkodom, csak nem tudom milyet kéne.
2009. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslom neked a Sába nevű intim lemosót ennek savas a ph-ja és visszaállítja a hüvely természetes savköppenyét. Ezenkívül segíthet még a natur Actívia. Nekem ezek váltak be. Remélem segítettem.
2009. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem jó rá az intim lemosó. Vannak ilyen kúpok, Gynoflor, meg a DMben is lehet kapni, nem emlékszem rá pontosan hogy hívják, de gondolom megtalálod a megfelelő részleget, ahová az intim cuccok tartoznak és ott lesz, rá is van írva, hogy erre találták ki. Ilyen tejsavas dolog.

Az intim lemosók ilyen parfümös, irritálós szarok, nézd meg mindegyiknek víz után a következő összetevője a sodium laureth sulfate, egy irriátló újjabban kiderült, hogy baromi nagy valószínűséggel ráadásul rákkeltő anyag, amit még a sima tusfürdőből is ki kellene hagyni de ugye olcsó is meg habzik is. Az intim lemosó nem fog segíteni!

2009. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Előfordulhat, hogy nekem inkább az a probléma, hogy túl savas a közeg? Vagy a gombák alapból a kevésbé savas helyeket szeretik, így biztosan csak az lehet a probléma. Mert félek, hogy a tejsav kapszula csak rontana a helyzeten.
2009. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy kandida tesztet. Ha az a problémád (erre jó az esély), akkor nem csak helyileg kell kezelni, hanem speciális diétával is.
2009. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

dehogyisnem jó az intim mosakodószer.. !! az azért van, mert mindig azzal kellene mosakodnia a nőknek. én mindig azzal mosakszom, és pont amiatt, mert annak olyan a ph-ja amilyennek nekünk odalent kell lennünk.

a szappan vagy a tusfürdők megölik a hüvelyi flórákat, így borul fel az "összhang" odalent.

2014. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!