Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas hüvelyi PH értékkel mit...

Magas hüvelyi PH értékkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mai nőgyógyászati vizsgálat szerint 5 a PH értékem. Ezen lehet segíteni valahogy? Ez okozhatja a gyakori nőgyógyászati problémáimat?
2011. okt. 17. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, aki vizsgált.
2011. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha elmondta volna, akkor valószínűleg nem kérdezném meg itt...a doki is kb. annyira volt segítőkész, mint te.
2011. okt. 19. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak néhányan, akik értenek hozzá:

[link]

[link]

2011. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakszerű információ itt: [link]
2011. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket!
2011. okt. 19. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha bajod lenne, nem hiszem, hogy eltitkolta volna a doki...
2011. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem mi a gondod.A józan paraszti eszemmel úgy emlékszem a tanulmányaimból hogy az 5 PH az enyhén savas kémhatást jelez.A hüvelynek meg enyhén savas a kémhatása,h védje a kórokozóktól.Az ondó is lúgos pont ezért,hogy a spermiumokat megvédje a hüvely savanyú közegtől.

Szerintem azzal kellene mit kezdeni,ha 7 felett lenne és lúgos irányba tolódna el,de arra meg ugye vannak trükkök mit kell vele csinálni.

2011. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!A nőgyógyászom azt mondta, hogy a normális a 3,8 és 4,2 között mozog és ez az 5 már nagyon magasnak számít. De idézek neked a linkelt oldalról is, amit küldtek nekem:

"A hüvelyváladékot egészséges nőknél szűk határok között mozgó, 3,8 és 4,2 közé eső pH-érték jellemzi. A 4,5 pH feletti érték általában már fertőzés jele."

"A 4,5 feletti hüvelyváladék pH, - ami még savas közeget jelent, de már sokkal enyhébben, mint kellene -, baktériumok vagy Trichomonas okozta fertőzésre utal. Ilyenkor általában már szokatlan szag, folyás vagy viszketés is jelentkezik, nem szabad tovább halogatni az orvoshoz fordulást." Szóval ez a gondom!

De kíváncsian várom az általad említett trükköket, mert én sajnos nem ismerek ilyeneket!

2011. okt. 20. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!