Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma az utcán a sötétben megujja...

Ma az utcán a sötétben megujjazott először a barátom. Utána kb 5-10 perc múlva elájultam. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 00:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok k*rva!!!

18 éves vagyok, még szűz, ez volt az első ilyen élményem. A barátommal 2 éve együtt vagyunk. Amúgy vidéken volt, és senki nem járt arra. Teljesen spontán jött az egész dolog, nem gondolkoztunk. De még fény is alig volt arrafelé, annyira kihalt volt az utca, szóval nem kéne rögtön lek*rvázni!!! Nem hittem volna, hogy ilyen válaszokat kapok, ha kiírom ezt a kérdést...

2009. szept. 14. 14:53
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodnod, fel se vedd a sértést... Szerintem se az ujjazás miatt volt, lehet, hogy csak nagyon ideges voltál...
2009. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon ideges lehettél,izgultál, stb.. meg hirtelen felment a vérnyomásod, és lehet, hogy ettől,. Nem hiszem, hogy valami baj lenne, de ha máskor is lesz ilyen, akkor menj orvoshoz

22l

2009. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a szégyentől.
2009. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Igazuk van a normálisan hozzászólóknak! Minden esetre az ájulás, nem normális dolog! Ha máskor is előfordul, azonnal kérj kivizsgálást, mert nem játék!
2009. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
Ez igenytelenseg (szerintem). 2 eve egyutt vagytok, es az utcan ujjaznak meg??? Nincs hova mennetek???
2009. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Közöd?
2009. szept. 17. 16:43
 18/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan miért kell úgy beállítani mintha egy k@rva lenne?

Szerintem nagyon sok olyan illető van itt aki nyilvános helyen szexelt!Úgy hogy jó lenne magatokba nézni!


A válaszom:Szerintem izgultál és talán a rossz testtartástól is lehetett.Nekem egyszer azért volt ilyen élményem mert a pasim 2 m magas és csók közben nagyon hátrahajlott a nyakam.Én is elájultam egy pillanatra utána.

De lehet az miatt is,hogy nem ettél és leesett a vércukrod.Ha legközelebb is előfordul mindenképpen vizsgáltasd ki magad!

Amúgy meg szép dolog,hogy ennyi ideig vártatok de szerintem már itt az ideje,hogy belevágjatok a közepébe!Jó lesz meglátod!:D

Sok sikert!

2009. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
azért mert talán túlzottan lihegtél, és felment a pulzusod az egekbe...
2010. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!