Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bolus adstringers befolyásolja...

Bolus adstringers befolyásolja fogamzásgátló tabletta hatását?

Figyelt kérdés

aki szedte már a kettőt együtt, megkérdezte az orvosát, arról h a bolus a. befolyásolja-e a tabi hatását? ha igen, mit mondott?


előre is köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 9. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Csak a belekben hat,méghozzá úgy,h "megfogja" a hasmenést, ami viszont csökkenti a fogamzásgátló felszívódását.
2013. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha csökkenti a felszívódását, az kihat a védelemre?

vagy csak annyi, h több ideig tart a felszívódása? (nem 3-4 óra, hanem mondjuk 5-6)

2013. márc. 9. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
De befolyásolhatja, mivel megköti a bélben lévő toxinokat és gyógyszereket.
2013. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tehát akkor szükséges mellette kiegészítő védekezés

én is egyből erre gondoltam, csak neten kezdtem keresgetni, és ezt találtam (egy orvos írta)

[link]

itt azt írja h nem befolyásolja...

de én azért kételkedem ebben, azért tettem fel itt a kérdést, hátha vki beszélt már erről az orvosával

2013. márc. 9. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:

És nem egyszerűbb, ha a biztonság kedvéét inkább védekezel mellé? Akkor tuti nem gond.

Sokra mész azzal, ha vki beírja hogy nem befolyásolja, aztán teherbe esel esetleg. Majd megkeresed és követeled a gyerektartást?

2013. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mindenképp védekezem az a biztos

de ha befolyásolja a hatást, akkor esetleg máshogy jön meg a vérzésem, ezért érdekel a válasz

((pont 18-án kellene megjönnie és péntekig elmúlnia

ha később jön meg, akkor át kell tennem a következő heti vérvételem időpontját (mert ha vérzés közben vesznek tőlem vért, akkor nagyon rosszul leszek))

2013. márc. 9. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Később semmiképp nem jön meg. Max. pecsételő vérzésed lesz, vagy hamarabb jön meg.
2013. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem

hát köszönöm szépen a válaszokat!

akkor mindenképp védekezem mellette, nehogy gond legyen

aztán majd alakul :)

2013. márc. 9. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!