Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kellemetlen szagú...

Melinda- kérdése:

Miért ilyen kellemetlen szagú a puncim ilyen fiatal létemre?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és pár hónappal azelőtt mielőtt legelőször megjött volna a mensim elekzdett kellemetlen szagú lenni a puncim. Mostanság már ha társaságban vagyok nem is merek kényelmesen elehelyezkedni a széken mindig össze kell tennem a lábamat és ez egy idő után már fárasztó. Nem használok intim lemosót mert félek azokkal csak jobban ártanék. másfél éve kezdtem el hogy a suli wcben nem ülök rá az ülőkére. de ezelőtt mindig ráültem. Kiskoromban nem is töröltem ki mindig wc papírral. Mostanság már kiszoktam viszont csak itthon mert suliban nincs wc papír.( emiatt a pisi úgymond összegyűlik a bugyimon és annak is lesz egy kis enyhe szaga) ha tehetném elmondanám anyumnak hogy menjünk nőgyógyászhoz viszont már annyi baj volt velem egészség terén hogy az nem igaz.
2013. márc. 10. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
mi lenne, ha vinnél magaddal netán wc papírt, vagy papírzsepit??? azért ennyire illene kreatívnak lenni.
2013. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze erre én is gondoltam!!! már vagy két hete viszek magammal de valahogy még mindig bűzlik odalent. ( és már mások is megjegyezték )
2013. márc. 10. 22:21
 3/12 anonim válasza:
100%
Ez BV lesz, irány a nődoki. Kezeletlenül hosszútávon meddőséggel járhat.
2013. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha megkérdezhetem az mi? ( BV)
2013. márc. 10. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:
bv?
2013. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen az. hallottam már néhány nemi betegségről de erről még nem.
2013. márc. 10. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

bakterialis vaginosis / bv/

Azaz bakteriális hüvelyfertőzés. Van rá jó krém és szájon át szedendő gyógyszer, de azt csak nőgyógyász írhatja fel vizsgálat után. Minél előbb menj el, mert ez tovább terjedhet a kismedencei szervekre valamint tényleg budös az ember lánya tőle.

2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Jó lenne ha orvoshoz mennél, mert csak ő tud biztosat mondani. Ha a kisebb bajt elhanyagolod, akkor abból nagyobb baj is lehet.
2013. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana anyuddal elmennetek gyereknőgyógyászatra.
2013. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden büdös folyás kóros, tehát orvoshoz kell vele menni.

Ezen kívül nagyon nem higiénikus, amit csinálsz pisilés után. Tessék először nedvessel (otthon egy kis vízzel) áttörölni, majd szárazzal. (zsebi wc papír) Ha a törlés kimarad, akkor kiváló táptalajt képzel a kórokozóknak.

Egy nőnek erre mindig ügyelnie kell. Hogy tiszta és egészséges legyen.

2013. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!