Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS, SÜRGŐS, Érdemes...

FONTOS, SÜRGŐS, Érdemes lenne, bővebben lent?

Figyelt kérdés

2 éve szenvedek kevert hüvelyi fertőzéstől. Több százezer forintom ráment a kezelésekre és a gyógyszerekre (főleg, hogy az utóbbi egy évben már magánnődokihoz jártam, hogy ne váltogassak), de nem sikerült meggyógyulnom - megsúgom vaktában kezeltek, csak egyszer vettek kenetet, partnert mindig kezelték.


Eddigi legjobb eredmény: tünetmentes vagyok, addig amíg nagyfokú fizikai munkát, sportot nem végzek. Ma is tesi után elöntött a sárgászöldes ragacsos váladék, utána megint nincs semmi, csak ha mozgok.


Érdemes lenne nemibeteggondozóba elmennem? Úgy tudom, ott mindig vesznek kenetet és azonnal megnézik. Ez igaz? Kell beutaló? Ha holnap reggel megyek, megnéznek, mint a nőgyógyászati ambulancián?


2013. márc. 11. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress egy normális orvost. AKi nem csak egyszer vezs kenetet. Én évekig szenvedtem gondmával mire kiderütl hoyg candida. Ha ez a probléma nem elég a gyógyszer diéta nélkül nem mulik el. Nekem mindig gyógyszeres kezelés után újra vettek kenetet mivel ellenőrizni kell elmult-e.
2013. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!