Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek érdemes zavaros...

Szerintetek érdemes zavaros folyón horgászni? Sűrgős

Figyelt kérdés

Szombaton reggel mennék a sajóra feederezni csak az a baj hogy péntekre is esőt mondaolt

nak meg szombatra is két nap alatt be tud zavarosodni? és olyankor érdemes valamire horgászni. Sűrgős



2013. jan. 31. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze én már hotgásztam eső után a lényeg, hogy feltünő legyen a csali például lebegjen vagy legyen feltűnő a színe, amúgy meg eső után magyarul front elött és után a halaknak jobb a kapókedve, bár front elött kevésbé :D Sok sikert!
2013. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz csak attól félek hogy kávés lesz a viz .
2013. jan. 31. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy csodára ne számíts! A hideg vízzel kombinálva a zavarosodás nem kedvezni. Ha tejeskávé lesz a folyóból, nincs az a szín, amit észrevenne a hal. De ha ráülsz valami vermelőgödörre, még jó is lehet...
2013. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És olyan gödröt hol keressék vissza forgóknál?
2013. febr. 1. 08:31
 5/9 anonim válasza:

A Sajó egy igen jó víz!! És ha zavaros a víz csak a széliben ,a partközeli vizeken lehet eredményesen horgászni,ha van giliszta az igen jó ,vagy májkocka,stb.

Mennék én is de még nincs meg az engedély .

2013. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi botod van, de egyikkel próbáljátok meg a parthoz közel a másikkal meg bejebb amúgy eddig nem esett :D
2013. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak 1 bottal horgászhatok van csontim , trágya gilisztám hát ha jön valami
2013. febr. 1. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali. Én úgy láttam ma hogy nem igazán zavaros a Sajó :D
2013. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogtatok valamit?
2013. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!