Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha pattanásos vagyok és...

Ha pattanásos vagyok és iratok fel fogamzásgátló gyógyszert akkor elmúlnak a pattanásaim?

Figyelt kérdés
18 vagyok.Valószínű ,hogy a hormonjaim miatt vagyok pattanásos nem? Ha csinálnak vérvizsgálatot és hormonvizsgálatot és ennek megfelelő fog.gyógyszert kapok akkor elvileg elmúlnak a pattijaim?
2013. márc. 11. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pattanások miatt ne írass fel fogamzásgátlót.Menj el a börgyógyászatra.
2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már voltam.
2013. márc. 11. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kerülni a tejtermékeket és a csokoládét. Ezek ugyanis kiválthatják.
2013. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy 7 hónapos gyógyszeres kúrám a pattanások miatt. Kellett mellé a fog.gátló is, de csak azért mert az a gyógyszer káros lehet egy esetleges terhességre. Szóval nem eshettem teherbe. Ha mindenféle képpen bogyót akarsz szedni, akkor a bőrgyógyászhoz menj. Nem is értem miért nem javasolta...
2013. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pattanások ellen az aktív nemi élet segít a legjobban. Éppen ezért nem árt ha van fogamzásgátlód...
2013. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem és jópár barátnőmnek sem változtatott a pattanásokon a fogamzásgátló, szóval csak ezért felesleges elkezdeni.
2013. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szedés közben csodaszép bababőröm lett, viszont mikor abbahagytam úgy kipattogtam hogy mikor beléptem a bőrgyógyász ajtaján ő nemes egyszerűséggel csak annyit mondott hogy (ez a mondat szó szerint megmaradt bennem): Jézusatyaúristen, hát én idén belőled megyek nyaralni!


Szóval csak a bőröd miatt ne szedj fogamzásgátlót, mert az csak elfedi a problémát nem pedig megszünteti és ha abbahagyod duplaszorosan fog visszajönni.

2013. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
először is menj el hormon vizsgáltar. ha hormon betegség okozza akkor azon sokat ronthat a gyógyszer ami a késöbbi gyerekvállalásnál gondok okozhat. Ha nincs ilyen oka szedheted, de készülj fel ha abba hagyod akkor utána még rosszabb lesz, legalábbis a legtöbb nőnek igy van. Kozmetikus vagyok sokan jönnek ezzel a problémával. Sokakank épp a gyógysezr okoz gondot és attól pattognak ki. Szóva nem 100% hogy jobb lesz.
2013. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!