Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több éve folyásom van....

Már több éve folyásom van. Lehet, hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Idejét sem tudom már, hogy mikor kezdődött a fehér (talán kicsit sárgás) folyásom. Mikor megelégeltem, canestennel kezeltem (kettőször is), de nem múlt el. Feladtam. Már azóta is eltelt pár év, és még mindig tart. Ez idő alatt nőgyógyásznál is voltam már (bár nem ezzel kapcsolatban), de megvizsgált, és nem említett semmit. Most viszont érdekelne, hogy elmenjek-e megint vagy lehet-e ez normális. 18/L
2013. márc. 11. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Beírod google-be, hogy fehérfolyás, tényleg kiad neked millió oldalt, ahol leírják, amit most leírok neked:

A fehérfolyás a szervezet öntisztuló mechanizmusa, amíg nem sárga, zöld, túrós állagú, vagy szúrós szagú, nem kíséri fájdalom, viszketés, égő érzés, akkor normális. Tisztasági betétet erre találták ki, ha nem lenne fehérfolyás, nem lenne tisztasági betét.

Én is naponta többször cserélek betétet, mert nem jó, ha ott tombolnak a bacik egész nap egy nekik kellemes, vizes környezetben.

Ez a téma 12-3 éves korban le szokott futni, akkor mindenki bepánikol, hogy normális-e, aztán senki nem beszél róla, lehet te lemaradtál róla, mikor ez volt a lányok legnagyobb baja :D

2013. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Canestennel ne játssz, mert az csak gombára jó, de nem mindegyik fajtára. A folyás teljesen normális, ha csak fehér, vagy átlátszó, nem kellemetlen szagú és nincs mellette semmi tüneted.
2013. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!