Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatós kismamaként azt...

Szoptatós kismamaként azt vettem észre, hogy nagyon kellemetlen szagút izzadok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen is elég erős szaga volt az izzadságomnak, de mostanában férfiakat megszégyenít. Nem emberszagú hanem inkább hagymára emlékeztető erős szaga van pedig egyáltalán nem eszek hagymát, sőt a fűszeres kajákat is kerülöm. Mit tegyek? A hormonokat említették, de ezzel nem lehet semmit kezdeni? Nagyon kellemetlen!
2013. márc. 11. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Max valami jo minőségi dezodor.elmulik lassan,én 8 honapig szenvedtem vele most már jobb.
2013. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az exodor vált be. Nagyon sokat segített, szinte már alig izzadok azon a területen ahol használom.
2013. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Drága deót és parfümöt használok, és ha érződik!
2013. márc. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!