Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, mit mondjak? 15/L

Mit csináljak, mit mondjak? 15/L

Figyelt kérdés

A háziorvosom elküldött orvoshoz...

Szóval ott bonyolódik a történet, hogy szoktam maszturbálni.

Meg régebben ujjaztam is magam. És hát, azt látni fogja, vagy rá fog kérdezni a dolgokra? Segítsetek



2013. márc. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A nőgyógyász (gondolom oda küldött a háziorvos), csak azt látja, hogy nem ép a szűzhártyád, de azt nem tudja, és nem is érdekli, hogy mitől szaladt át.
2013. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Semmi köze sincs ehhez az orvosnak, nem is láthatja, max azt hogy a szűzhártyád nem olyan szűk.


Szerintem menj női dokihoz ott kevésbbé kínos esetleg.


Nézzetek körül a gyerek, vagy van tini nőgyógyászat is.

2013. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit mondanod. Sok lánynak sport közben vagy tampon hazsnálattal már átszkad a szűzhártya. Ha kérdezi szűz avgy mivel nem voltál még fiúval, az hoyg van-e szűzhártya vagy nem csak részletkérdés.
2013. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak tudnia kell, hogy minden gyereklány masturbál, úgyhogy nem lesz ez meglepi a számára. Ha tapintatlan, akkor rákérdez, de mondhatod neki hogy ez magánügy.
2013. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!