Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombát h lehet kezelni?

A hüvelygombát h lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne hülyeségeket írjatok Csak az írjon akik biztosan tudják! Nőgyógyásznál nem voltam csak a háziorvosom irt fel 1 kenőcsöt canesten krémet avval kentem de ha elmúlik akkor rá 1-2 hónapra megint ugyanolyan mint először:SMit csináljak?
2009. szept. 14. 21:49
 1/6 anonim válasza:
Nőgyógyász majd gyógyszertár majd tabletta vagy kenőcs.
2009. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
canesten combi a gyógyszertárból
2009. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nőgyógyásszal, magadnak sehogy, mivel nem tudhatod hogy gomba, a mosolyodból pedig a háziorvos sem tudhatja. a canesten krém a szarnak egy pofon, smemit nem ér, a háziorvosnak nem ez a szakterülete. nőgyógyász!
2009. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még szűz vagyok .. és félek elmenni nőgyógyászhoz
2009. szept. 15. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne félj a nőgyógyásztól, előbb-utóbb úgyis el kell kezdened nőgyógyászhoz járni. Azt nem tudhatod, hogy gomba vagy bakteriális fertőzés, ezért kell elmenned. Hüvelykenet laboratóriumi vizsgálata adhat támpontot az orvosnak, hogy milyen gyógyszert, kúpot vagy kenőcsöt írjon fel neked. Ha halogatod a vizsgálatot, azzal csak szaporodnak a kórokozók, és komolyabb bajod is lehet belőle. A hüvelykenet vétel nem fáj, és pár másodperc.
2009. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 17. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!