Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig kell a hüvelygombát...

Hány napig kell a hüvelygombát stb-t kezelni?

Figyelt kérdés
1 hét?megyek táborba és gondolom ott 100 hogy fürdünk mert 4 nap és Balcsira.csaka zért kérdezem!
2008. júl. 12. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

mivel kezeled? ha orvosnál voltál, gondolom kúpot meg kenőcsöt írt fel, a kúpból 10 darab szokott lenni egy csomiban, így ezt 10 napig tudod "használni". a kenőccsel kenegesd, amíg el nem fogy a krém, de sztem 11 napon már fürödhetsz..

de ha biztosat akarsz, akkor mindenképpen kérdezz meg egy hozzáértő dokit!

jó táborozást!

2008. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz.még nem voltam orvosnál!nem vagyok a fertőzésbe bisztos.csak piszketni szokott.folyás nem!csak barna!amire azt szokták írni hogy mensi előjele!12 vók.
2008. júl. 12. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

lehet azért viszket, mert meleg van, és izzadsz, főleg, hogy fehér folyásod sincs.. lehet akkor tényleg mensid lesz:)

amúgy nem érzem erős szagot ott lent? mert, ha nem, akkor szerintem megnyugodhatsz, de azért, ha ráérsz, elnézhetnél egy dokihoz!

2008. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gombát sohasem tudod kikezelni, ugyanis ez egy tünet, mégpedig a szervezeted elsavasodását jelzi, melyet sürgősen lúgosítani kell! A lúgos környezetben a gombák elpusztulnak, és amennyiben ezt a sav-bázis egyensúlyt fenntartod, nem fognak újra "előjönni".

Képzeld el a tested úgy, mintha egy akvárium lenne, ha eljött az ideje, mert beszennyeződött a vize, egyszerűen lecseréld!

A halacskáknak, melyek a sejtjeid, tested alkotó elemei, tiszta, tápláló folyadékra van szüksége az egészséges működéshez, életben maradáshoz! Írj privit, ha további infóra van szükséged!

2008. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megelőzésnek Canesten krémes kisméretű tampont tudok ajánlani a fürdőzés idejére.Ha már megvan a baj akkor Canesten kombi

Néhány tipp,hogy elkerüld:

[link]

2008. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!