Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzést okozhat rendszer...

Közti vérzést okozhat rendszertelen étkezés?

Figyelt kérdés

Már pont egy éve szedem a Jangee 3/0.02 mg-s fogamzásgátlót. Régebben is szedtem, így már eléggé jól tudom a szabályokat, mit lehet, mit nem, mivel vigyázzak.


Tegnap délután éreztem, hogy picit mintha görcsölne a hasam. Máskor is csinált ilyet, nem foglalkoztam vele. Aztán, mikor hazaértem, kisebb mennyiségű barna váladék lepett meg... Nem sok volt, szinte alig. Utána semmi. Most reggel megint görcsölt picit, és most is kb. ugyanolyan mennyiségű váladék jött, csak halványabb színű. De most megint semmi...


Mindig rendesen szedtem a gyógyszert (max. 1 óra eltérés), soha nem hagytam ki, nem szedtem más gyógyszert, nem volt hasmenésem és nem is hánytam, nem ettem olyat, ami csökkentené a hatását. Viszont múlt héten eléggé rendszertelenül és alig ettem, és elég stresszes voltam.


Ezek okozhatnak ilyen tüneteket? Tapasztalt már valaki hasonlót, vagy ezek lehetnek beágyazódás jelei? Normális, kulturált válaszokat kérek!



2013. márc. 14. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendszertelen étkezés leginkább a vérzés elmaradását okozhatja. A fogamzásgátló inkább csinálhat efféle furcsaságokat (bár erre nem nagyon tudok választ adni). De az étkezés biztos nem.


Érdemes lenne elmenni orvoshoz.

2013. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazából nem is közti vérzés, hanem konkrétan ez megvonásos vérzés. Folyamatosan görcsöl a hasam, és azóta már nagyobb mennyiségű vér távozik...Pedig csak holnap kellett volna jönnie.


Orvoshoz pedig mindenképpen elmegyek.

2013. márc. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!