Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lehet újra tornázni...

Mikor lehet újra tornázni loop konizációs műtét után?

Figyelt kérdés
Már unom ezt a lassított életmódot, semmivel nem tudom kikapcsolni magam, csak a tornával, de így nem tudom, hogy lehet-e már. 1 hete volt a műtét.
2013. márc. 14. 12:02
 1/7 Olimar válasza:
Szia! N
2013. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Olimar válasza:
Szia! Ne haragudj hogy nem a kérdésedre válaszolok, de jövőhéten nekem is lesz egy ilyen műtétem és nagyon be vagyok tojva, mennyire volt rossz a műtét? Meddig tartott? Fájt? Bocsi még egyszer...
2013. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia, féltem nagyon én is, előtte kaptam nyugtatót, de enni inni már másnap estétől nem lehet. Intravénás altatásom volt, kb rögtön elaludtam, ugyh nem éreztem semmit, 2 óra múlva ébredtem fel csak. Kicsit fájt a hasam, menstruációs fájdalomhoz hasonlóan, meg nagyon keveset véreztem. Mikor felébredtem már lehetett inni, de csak kis kortyokban keveset, meg nagyon lassan enni, hogy ki ne hánnyam. Másnap reggel mehettem haza. Altatás után elég sokáig szédültem, még itthon is. De egész héten itthon voltam, kevés barna folyásom volt, ami msot erősebb lett, ugyhogy kicsit aggódom ez miért lehet. :/ De remélem ez is csak gyógyulási folyamat.
2013. márc. 15. 10:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, annyira nem vészes, és kb fél órás a műtét, vagy kevesebb. :)
2013. márc. 15. 10:51
 5/7 Olimar válasza:
Köszi a kimerítő választ! :) De a dokim úgy döntött hogy mégsem kell megműteni, babát várok és így kockázatosabb lenne a dolog, azt mondta majd a terhesség után :) Egyébként egy ilyen műtét után a barna folyás sztem normális, egy sima rákszűrés után is sokáig barnázik az ember... Még egyszer köszi a választ! :)
2013. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szivesen, és jó babavárást. Azóta az eredményt is megkaptam, negatív lett, nincs semmi gond. :)
2013. márc. 21. 16:36
 7/7 Olimar válasza:
Szuper! Örülök hogy sikerült! :)
2013. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!