Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Egyedül csak nekem...

Lányok, Egyedül csak nekem van ilyen furcsa problémám?

Figyelt kérdés

2 éve együtt élek Párommal. Nagyon összeillünk, összhangban élünk, nem beszekszünk, minden a legnagyobb rendben. Épp így vagyunk a szexxel is, fantasztikus minden együttlét.

Amit viszont határozottan tapasztalok, hogy Párom amikor szájjal kielégít utána (mintha) gombás fertőzésem lenne... fehér, folyós váladék folyik ki a hüvelyemből. Ezzel már orvoshoz fordultam, nem értette az egészet...

elmúlik 2 nap után, de amikor újra szájjal kényesztett megint előjön.

Van, hogy hónapokig nem engedem neki, de imádja csinálni én meg imádom, ha csinálja...

Valamilyen megoldást szeretnék erre a problémára. Ha nem marad már, akkor lemondunk erről. Nem a világvége, de számunkra ez IS hozzátartózik az elő játékba és bevallom, hiányozna.


Egyébként csak akkor elégít ki így, amikor fogat mosott, listerinnel öblöget, illetve a fogai makk egészségesek, sosem bűzlik a lehelete.. szóval nem tudom mi lehet a gond.


2013. márc. 14. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az sima hüvelyváladék. A gombás fertőzés szintem inkább zöldes vagy fehér túrós állagú.
2013. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a nőgyógyász mit nem értett, nevetséges némelyik orvos.
2013. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nincs semmi bajod, ez természetes. ha nem büdös, és nem sárga vagy éppen zöld, túrós' jellegű váladék akkor nincsen gond...
2013. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de sosem jön ki, csak amikor szájjal kielégít, és nagyon folyós. Talán így tisztul? nem büdös, nem sárga, fehéres.
2013. márc. 14. 18:34
 5/16 A kérdező kommentje:
körülbelül a kielégítés utána 12-24 óra múlva szokott előjönni.
2013. márc. 14. 18:35
 6/16 melike11 ***** válasza:
Szerintem a párod átvisz valami bacit :(pl:lehet hogy a fogkrémes nyál se tesz jót.Próbáljátok elkerülni a hüvely bemenetet,maradjatok csak a csiklónál.Vagy az is lehet hogy kézzel visz be valamit.Bakteriális fertőzésnél fehér folyás szokott lenni vagy semmilyen tünete nincs.Mosson kezet jó alaposan ne nyúljon semmihez.
2013. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm. kézzel nem nyúl a hüvelyemhez, és a csiklónál van, de akarva, akaratlanul is lefolyik a nyála... és onnantól kezdve a bacik bárhova képesek eljutni, sajnos.

Mindig fehér folyással jár, és már nem tudom mivel orvosoljuk... nem egy igénytelen férfi, sőt...

2013. márc. 14. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Párod látogassa meg a fogorvost egy vizsgálat erejéig..
2013. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hogy érted? rendszeresen ápolja a fogait, irigykedek is rá, mert mindig megdicséri a fogorvos.
2013. márc. 14. 21:41
 10/16 melike11 ***** válasza:
54%
a nyálát kéne megvizsgáltatni
2013. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!