Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maradjak inkább ki munkából...

Maradjak inkább ki munkából ha megjön, vagy menjek be és gyűjtsem a lecseszéseket?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van, hogy ilyenkor nem tudok koncentrálni, bénázok minden igyekezetem ellenére, és mindig le vagyok cseszve pedig nem tehetek róla. Fájdalmas is eléggé, sokféle gyógyszert próbáltam, de semmi nem segít, csak ha békén hagynak, de azt ott nem lehet. Egyszer maradtam ki munkáról mensi miatt, akkor nem tudtam 3 lépést megtenni a wc-ig a fájdalomtól.
2013. márc. 15. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden hónapban otthon maradnál menstruáció miatt, akkor nem sokáig lesz munkahelyed.
2013. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fájdalmat meg lehet oldani nem szteroid gyulladásgátlóval, amit a menzesz előtt elkezdesz szedni 2 nappal. Így nem alakul ki fájdalom.

A pszichés része pedig tudatos odafigyeléssel uralható valamennyire. Egyél ilyenkor szőlőcukrot és igyál sokat. Más is menstruál, meg kell tanulni vele együtt élni.

Ha megengedik, akkor kiirathatod magad, de ehhez nagyon toleráns munkahely kell.

2013. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gond vele együtt élni, ez a (női) élet része, de hogy a mindennapi teendők elvégzésében akadályoz, az szerintem nem normális dolog. Köszönöm a linkeket aki priviben írt.
2013. márc. 15. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért az ennyire fájdalmas menstruáció nem normális. érdemes lenne utána járni nem endmetriózis-e esetleg. Sajnos sok esetben idővel kiderül hogy ez az oka.
2013. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul vagyok.de orvos nem talált semmit,pedig tuti endom van..nem akarják kivizsgálni ezt talán nem tudom.
2013. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik orvost. Az endót csak szövettanból tudják 100%-osan megállapítani.
2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!