Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Okozhat valamilyen problémát,...

Okozhat valamilyen problémát, hogyha akkor eszek először egy nap mikor hazaérek munkából?

Figyelt kérdés
Reggel negyed 6-ra járok dolgozni. 4:35-kor kelek, ilyenkor nem tudok enni, a gyomrom nem venné be. Munkahelyen se szoktam enni. Általában fél 3-kor érek haza, akkor nekiállok főzni és utána eszek. Okozhat ez bármilyen egészségügyi problémát?
2012. jan. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, vércukor leesés, gyomrodnak se teszel jót, nem tudsz majd figyelni, koncentrálni
2012. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egy így biztos hogy nem jó!!!Nem tudsz rendesen koncentrálni, plusz elegendő energiád sincs(ennyi az "egészségügyi probléma")
2012. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Igen, én is érzem, hogy nincs ez így rendben, de reggel nem menne le egy falat se a torkomon. Próbáltam enni, de volt, hogy már az étel illatától hányingerem lett :\ Egy kajaszünetünk van, viszont akkor sincs étvágyam. Eléggé stresszel a munkám talán ezért sem tudok enni, de a munka végére már érzem, hogy éhes vagyok. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy hosszú távon milyen problémákat okozhat azokon kívül amiket írtatok eddig.

2012. jan. 30. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 20 év ilyen evés után annyira savas a gyomrom, hogy siralmas, ha nem eszem reggelire semmit. A nyelőcsövem kimarja és fáj, mint állat. A savlekötők 1-2 órára viszik le, utána megint savas...
2012. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhízáshoz vezet, mivel a szervezeted rááll a tartalékolásra. Nem egészséges.
2012. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!