Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norculutot előirtnál hamarabb...

Norculutot előirtnál hamarabb abbahagyhatom, és akkor is megjön a mensi?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy norculutot és clostit irt fel az orvosom. A norculutot 10napig napig egy szemet, és amikor utána megjön rá a harmadik napon pedig 5 napig napi egyzer closti mivel babát szeretnénk de rendszertelen volt a mensim. A baj viszont az hogy kiszámoltam hogy a párom németországban dolgozik és jövőhét vasárnap indul haza és pont nem jön ki az idő hogy peteérésem legyen. A norculutot hamarabb is abbahagythatom és akkor hamarabb meg is jön? és le tudom igy rövidietni az időt? Vagy ne? .

2013. márc. 15. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg van már az oka hogy mért rendszertelen a havid? Volt hormonvizsgálat? csak mert ha ott borulás van hiába szedsz clostit ugysem lesz baba, viszont ha túl stimulálnak akkor komoly gond lehet belőle. Hormonzavarnál sajnos gyakori hogy rosszul reagál a szervezet a clostira. Endokrinológusnál jártál már vagy csak a nőgyógyász próbálkozik? Hozzá teszem ez nem a nőgyógyász szakterülete hanem a meddőségi szakemebré. dúrva dolgokat csinálnak nőgyógyászok. Náluk szülni kell meg terhesgondozásra járni, a hormonális probléma nem rájuk tartozik.
2013. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam csak nőgyógyásznál, ők csináltak vizeletet, ultrahangot,azt mondta a doki hogy ha babát szeretnék, akkor ez a kúra segít. Auguszusban hagytam abba a fogamzásgátlót, volt szeptemberben egy polip eltávolitásom ami teljesen begyógyult rendszeresen jártam vele controlla, az a probléma ki lett pipálva, és most ezeket irta fel. Azt mondta ne aggódjak, ha figyeli a tüszőimet akkor minden rendben lesz.
2013. márc. 15. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér de ha nem sikerül akkor nem árt egy hormon panelt kérni, mert könnyen lehet ott van a gond. Nem is értem hogy kezdhet el stimulálni anéllkül....???
2013. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!