Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért múlik el a menstruációs...

Mért múlik el a menstruációs fájdalom a mozgástól?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy se szokott fájni, csak néha. Most mikor pénteken megjött, fájt is, hát felüléseztem, futottam,és elmúlt. Sok helyen hallottam hogy ez tényleg elmulasztja, de miért?
2009. szept. 15. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán az endorfin fájdalomcsökkentő hatása lehet. Én is futni szoktam, és rendbetesz. Sőt, egyszer gyökérkezelés után is inkább futottam, és arra is jó volt. :)
2009. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát lehet. Bicikli is szokott rajtam segíteni amúgy :o)

Köszi a választ :)

2009. szept. 15. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már az is elég ha sétálok. Suliban a legrosszabb amikor be vagyok kényszerrítve a padba és csak azt érzem hogy görcsölök és húzódnék össze, de attól nem jobb. Ha meg sétálok akkor máris jobban érzem magam.

Vmi ilyesmit magyaráznak néha hogy a mozgás segíti a leválását vminek, most utána kéne néznem de lusta vagyok és nem teszem:D.

2009. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!