Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellem nagyon fáj, mitől?

A bal mellem nagyon fáj, mitől?

Figyelt kérdés
a Bal mellem 2 hete fáj.. ha a karom emelem fel ha mozdulok.. a mellem alsó részén fáj.. olyan mintha kicsit meg is lenne puffadva lent.. minden fürdésnél át szoktam nézni a mellem.. ezért is tűnt fel a puffadás.. nem menstruálok jelenleg.. és nem is olyan fájdalom ami akkor jelentkezik.. kicsit félek.. mára már ha csak fekszem vagy ülök akkor is olyan furcsa.. mintha nehéz lenne a mellem.. húz.. nem éles fájdalom hanem mintha belülről enyhe nyomást éreznék. jelenleg nem vagyok otthon .csak két hét múlva megyek haza hogy elmenjek az orvosomhoz.. volt már valakinek hasonló tünete ? 23/ L
2013. márc. 17. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére nem volt iylen problémám sosem, de szeritnem nagy esély van rá hogy mondjuk mirigy gyulladásod van.
2013. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a gyulladás elég gyakori dolog, mindenképp menj majd el orvoshoz vele. (előző voltam)
2013. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyulladásféle lehet ez, ha nem múlik el 2 hét alatt, akkor menj orvoshoz.
2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne várj 2 hetet!
2013. márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan várhatsz 2 hetet, semmi olyan nem lehet ezzel kapcsolatban, ami ne tűrne két hét halasztást.
2013. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! Minek idegeskedne 2 hétig szegény Kérdező! Szerinted nem az a jobb, ha minél hamarabb megtudja, hogy van-e gond vagy nincs.
2013. márc. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is nyugodtan ráérsz még 2 hetet várni, nem lehet semmi olyan ami miatt azonnal kellene menned és akkor már otthon is leszel.
2013. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!