Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek h ne szédüljek?

Mit tegyek h ne szédüljek?

Figyelt kérdés
röviden a történetem: kiskorom óta fáj a fejem. elmentem neurológiára ott írtak quarelint, divascant, frontint. egyik sem használt. aztán medazepamot szedtem. az se ért semmit. majd teperint. de mivel nem használt azt mondta az orvos h ne szedjem hanem majd rivotrilt. de még nem váltottam ki. szóval csütörtök óta nem szedem a teperint. most iszonyatos rosszullét jött rám. elkezdtem kapkodni a levegőt, remegnek az ajkaim, rettenetesen szédülök és szörnyű hányingerem van. elvonási tüneteim vannak vagy mi ez? egyébként kolis vagyok, ami miatt állandó depresszió és sírógörcsök gyötörnek. mit csináljak? ilyen rosszul soha nem éreztem még magam

2013. márc. 17. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
koliból nem tudsz kiiratkozni? suliváltás esetleg? nem tudom mondjuk mennyire kötődsz oda. nem lehet hogy ne adj isten pánikbetegség kezdődik? annak vannak ilyen tünetei vagyis annak is. remélem gyorsan rendbe jössz.
2013. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4.éve vagyok kolis. kötelező:s én is arra gondolok... de nem tudok mit kezdeni magammal. jelenleg azt kívánom h jól hányjam ki magam mert különben megfulladok. 18 évesen gyógyszerfüggővé válltam... remek
2013. márc. 17. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet akár elvonási tünet, vagy mert nem vettél be semmit sem, ami csillapítaná a fejfájásodat. A rivotril pedig jó gyógyszer, ha az kell a betegségedre. Ahogy elnézem a gyógyszereid skáláját, tényleg úgy néz ki, hofy a doktor mindent kipróbál, meg az ellenkezőjét is.

Melyik orvos írt neked rivotrilt? A neurológus?

2013. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. fél szemet esténként, mert 45kiló vagyok. az idegeskedéstől 8kilót adtam le.
2013. márc. 17. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!