Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés utáni alhasi fájdalom...

Pisilés utáni alhasi fájdalom illetve hüvelyfájdalom és újabb pisilési inger felfázást jelezhet vagy valami mást?

Figyelt kérdés

Kb csütörtök óta vannak ezek a tüneteim, szerdán hidegen ültem kb 1 órán keresztül azért gondolok erre.

Maga a pisilés nem fáj de utána az alhasam igen, néha a hüvelyem is és szinte rögtön wczés után újabb pisilési ingert érzek.

A fehér folyásom pedig tegnap véres volt egy alkalommal.

Erőlködésre pedig még jobban fáj a hasam.


Felfázás lehet v valamilyen más nőgyógyászati probléma?


2013. márc. 18. 03:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem felfaztal
2013. márc. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyan így vagyok. csak nekem nem változott meg a vizeletem színe
2013. márc. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót laborba vizeletvizsgálatra. Ha az negatív és még mindig nem javul a helyzet, akkor menj nőgyógyászhoz.
2013. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valószínű felfaztal en is voltam így , víz víz víz. , hogy kimosson . Javulnia kene ha mégsem orvos !!
2013. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél tőzegáfonya teát és igyál belőle sokat.A tőzegáfonya hugyút tisztító.Amúgy valóban felfázásnak tűnik.Ha 1-2 napon belül nem javul, menj orvoshoz,nehogy felszálló fertőzés révén a vesédre menjen.
2013. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vér van, akkor már régen nagy a baj, minimum háziorvos.

Ha a vizeletedben volt a vér, akkor felfázás, ha a váladékodban, akkor az már más gondokra is utal, ha nem aktuális a havid épp.

Háziorvos is ad antibiotikumot, pár nap alatt elmúlik - és rendes kezelés mellett nem jön vissza. Meg igyál sokat, de tapasztalatom szerint az ilyen teák csak kisebb gondon segítenek és utána úgyis visszajön.

Ha gyógyszer után is visszajön, akkor pedig tenyésztést kell kérni urológián, mert a széles spektrumú szer már kevés hozzá.

2013. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!