Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyors segitseg kellene!...

Gyors segitseg kellene! Valami bajom van?

Figyelt kérdés
Eleg indiszkret tema, sajnalom, de nagyon meg vagyok ijedve. Azt hiszem valami baj lehet a nemi szervemmel.(lany vagyok) az egyik kisajak normalis meretu de a masik ketszer haromszor akkora, es olyan, mintha valami nyelv lenne. A szine normalis rousaszin, de ha szethutzom akkor feher 'pottyok' vannak benne. De ez a masikban is megtalalhato. A baratommal mar eleg kozel jarunk az elsohoz ez nem tudom mit szolna ha latna hogy ilyen. Es felek is hogy netan valami baj van. Bocsi hogy ilyet kerdezek de mashol nem mertem. :/ :((

#nők #nők egészsége #nemiszerv probléma
2013. márc. 18. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nezz utana neten a nemi vertozeseknek. egy nyilvanos wc-n is elkaphattal valamit.

azt nem irtad h miota ilyen, es h faj e.

menj el nogyogyaszhoz akar mennyire is kellemetlen. Valoszinuleg el tudja mulasztani.

2013. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem faj es eleg reg ota ilyen( evek) csak most ugy feltunk hogy ez nem normalis. :/ Letezik hogy nem baj ha nem egyformak?
2013. márc. 18. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj, mert azok a pöttyök mirigyek, de persze csak az a biztos amit az orvos mond. :)
2013. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy menjél ezért orvoshoz!

Nem most lett ilyen, hanem neked ilyen is volt.

Mindenkié különbözik a másikétól.

Ha valóban nincs semmi más tüneted, akkor ez teljesen normális így.

2013. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a fehér pöttyök ilyenek:


[link]



Akkor nem kell megijedni. Ezek Fordyce foltok, amik nem okoznak problémát, csupán esztétikai hibának tekinthetőek.

2013. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Megnyugodtam. A pottyok olyanok csak kisebbek. Akkor semmi bajom nincs :)
2013. márc. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!