Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komolyabb bajom lenne, ha...

Komolyabb bajom lenne, ha sokszor gyors a pulzusom és nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés
az mitől van h nem minden estén de legtöbbször amikor hason fekve próbálnék elaludni egyre gyorsabban kezd el verni a szíve a pulzusom is elég gyors és amikor utána a hátamra fordulok olyan mintha alig kapnék levegőt és olyan érzésem van mintha leállna a szívem
2009. febr. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nem magas a vérnyomásod?
2009. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hála istennek:)
2009. febr. 26. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,pluszba még nyom a tarkóm is,és nekem is inkább alacsony a vérnyomásom.Meg van hogy éjjel kelek föl ilyenre.Én 2 éve elmentem szívultrahangra is ezmiatt,ott kiderült egy kis billentyű hiba,de az nem okoz ilyet,hanem a stressz.Legalábbis nálam.Magne b6 szedését javasolták akkor.Van hogy nincs ilyen este,de sokszor van nekem is.Nagyon rossz.Próbálok nem idegeskedni,szorongani,de elég nehéz.
2009. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen nekem is szokott a tarkóm nyomni épp ma vettünk b6ot :D de azért menjek el egy ultrahangra?
2009. febr. 26. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen hipochonder alkat vagy mint én...:D:D:D Megnyugtatásképp elmehetsz.

Én múlthéten kértem időpontot,kaptam június 5-re...:-/ (3 évente kell mennem kontrollra)

2009. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bekem is szokott hasonló lenni,szorul a mellkasom,nem kapok levegőt,még akkor sem ha az ablakot kinyitom....nálam a stressz miatt van.Próbálj ilyenkor megnyugodni.....
2009. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. febr. 27. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ejj, semmi ultrahang és egyéb hülyeségek, egy jó pszichológusra van szükség ahogy elnézem, semmi másra !
2009. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!