Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 13. napja és úgy fáj a...

Ciklus 13. napja és úgy fáj a hasam és a derekam mint mensikor. Mitől van ez? Előbb fog megint megjönni? 14L

Figyelt kérdés

múltkor előbb jött meg 10 nappal. pár óra szünettel fáj a hasam és derekam is,de akkor nagyon. elvileg még peteérésnek sem kéne lenni mert a ciklusaim átlaga 30 nap.

mitől van ez? :(( 1 órája majd' megpusztultam a fájdalomtól.



2013. márc. 18. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Most lehet peteérésed. :) Semmi gond. :)
2013. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ilyen durván? :'( mármint a tojásfehérjés folyáson kívül nem volt eddig soha más ovu jel. most meg..

tegnap este úgy fájt a bal mellem is,ahogy soha.nagyon megijedtem,mert eddig csak picit feszült,tegnap viszont kemény is volt..

de ha most van peteérésem,akkor előbb is jön meg,igaz? tehát nem április 4-én fog jönni a következő hanem most 25-26-án? :O

2013. márc. 18. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
*bocs 30-31-én?
2013. márc. 18. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ovud volt, és azért fájt, akkor kb. 14 nap múlva jön meg.
2013. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor előbb,megint :( óó
2013. márc. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!