Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás az csak fertőzés...

Barnás folyás az csak fertőzés lehet? Vagy lehet más oka is?

Figyelt kérdés

a menstruáció elmúlt és másnap együtt voltam a párommal..(lehet ennek semmi köze ide)

pár nap múlva észrevettem barnás folyást.. és 3-2napja tart.. ez normális? csak valami fertőzés vagy talán más is lehet az oka? eddig még nem volt ilyen.


2012. jan. 3. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ég, viszket, nem büdös, akkor nem hiszem, hogy fertőzés lenne. Lehet, hogy a mensi maradványa jött ki. Barnás folyásom nekem mensi után szokott lenni. A barna azt jelenti, hogy nem friss vér, hanem már alvadt, szóval vége a vérzésnek és a vérmaradékok még távoznak a hüvelyből. Hát, hogy neked ilyen sokáig tart, azt nem tudom miért van, de nem biztos, hogy nem normális jelenség!
2012. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát mondjuk most a menstruációm 5napos volt, de rengeteg vért veszítettem.. naponta volt hogy 3-4x át kellett öltöznöm, mert annyira erős volt :/ és ez elég kinos mikor nem itthon vagyok.. ezért is van hogy ilyenkor nem merek bemenni suliba sem..
2012. jan. 5. 00:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fertőzés akkor, hanem ez még a mensiből maradt vér.

Amúgy én is nagyon véreztem régen, de mióta fogamzásgátlót szedek, minimális a vérzés, nem is fáj egyáltalán, és szinte órára pontosan tudom, hogy mikor jön meg legközelebb. Szerintem annak is jó bogyót szedni, akinek nincs hapsija, csak szenved a mensi miatt hónapról hónapra.

2012. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!