Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Együttlét utáni első menstruác...

Együttlét utáni első menstruáció megjön vagy nem ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Együttlét után megjött, de most csak barnagzásom van. Fogalmam sincs hogy most mi van.

2012. dec. 6. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tesztelsz többet tudsz meg mint itt,mivel nem látjuk a jövőt!

Amúgy nem valószínű,de nem is kizárt!!

2012. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Egyszer voltál együtt a pároddal és utána eltelt közel két hónap?

A terhesség első jele a menstruáció elmaradása. De előfordulhat, hogy még egy, kettő vagy akár több hónapig is megmarad a menstruáció, bár ez nagyon ritka.

A "barnázás" is vérzés, csak nem olyan mértékü mint egy rendes menstruáció.

Ha bizonytalan vagy, akkor legegyszerűbb venni a tesztet a gyógyszertárban, és pillanatok alatt kiderül, hogy terhes vagy-e.

2012. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A párom külföldön dolgozik és mikor itthon volt együtt voltünk, mikor visszament utána a menctruációm megjött most meg nem, csak barnagzás.
2012. dec. 6. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy terhes vagy. Több kismama is vérezget pár hónapon át a terhesség alatt, legfeljebb a vérzés mennyisége kicsit kevesebb. Igazuk van az előttem szólóknak, vegyél tesztet és akkor tudod, hogy most mi van.
2012. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!