Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut antibiotikumos...

Hólyaghurut antibiotikumos kezelése után a hüvelyflóra felborulása miatt mekkora az esély hüvelygomba kialakulására menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély bőven. Nekem a nőgyógyászom a lactofeel hüvelygélt ajánlotta kezelés utánra,és megelőzésre is, mely menstruáció alatt is használható.Nekem nagyon bevált. 7 db van benne 3200 ft. De mondjuk elég pár naponta 1, így megelőzésre.
2013. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés rá az esély.

Azért a nők többsége, bármilyen okból is kap antibiotikumos kezelést, nem lesz utána gombás.

2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A menstruációnak sok köze nincs hozzá.


Az antibiotikum után kialakulhat, és esélyt latolgatni képtelenség, attól, hogy a "nők többsége" nem lesz minden antibiotikum-kúra után gombás, még éppúgy kijöhet nálad most, mint ahogy nem.


Amit tehetsz ellene, az jó nagy adag c-vitamin, és egyéb immunerősítés, mert a gombát elsősorban az immunrendszer gyengülése engedi elhatalmasodni.

2013. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se azt írtam, hogy nincs rá esély, csak azt, hogy kevés.

Szerintem ne a hüvelyedbe tuszkolj ezt-azt, hanem inkább probiotikumot szedj.

2013. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szinte minden antibiotikum után gombás leszek, a hólyaghurutra kapott szertől azonban mégsem volt gondom.

Arra asszem Cifránt szoktak felírni.

2013. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan kúpot, ami nem vényköteles és pont erre lett kitalálva. A napokban ajánlotta a doki nekem is, hogyha gondolom akkor a kezelés után pár napig használjam, nehogy egyikből kigyógyulva beleessek a másikba.
2013. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!