Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászhoz menjek?...

Melyik nőgyógyászhoz menjek? Baksay vagy Balogh? (Érdi sztk)

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni Baksay és Balogh doktor úr között. A többi orvost már kizártam, mert sokkal több rosszat olvastam róluk mint jót. Magánrendelésre sajnos nincs pénzem.

Ezzel a problémával keresném fel az egyiket: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__41372..


Kicsit (na jó, nagyon) félek, sose voltam még nőgyógyásznál és kicsit szeretnék felkészülni rá, milyen vizsgálatokat fog elvégezni és azok hogy zajlanak és persze a legfontosabb, hogy melyikhez menjek?


2013. márc. 20. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket egy megbízható személyes ismerősöd ajánlja!
2013. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, egyiket sem keresed fel. Kérj inkább egy időpontot a százhalombattai rendelőbe.

Ott a Börtsönyi doki szerintem a legjobb, de kevés kivétellel bármelyikkel jobban jársz.

Nem baj ha érdi vagy, én Diósdról járok át ha gondom van.

[link]

2013. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elírtam a nevét, Börzsönyi.

Amire számíthatsz: manuális vizsgálat+ ultrahang+ beutaló laborba.

2013. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nagyon félsz, szégyenlős vagy, akkor miért nem keresel inkább egy női dokit?
2013. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Kedves utolsó!

Női nőgyógyásznál sem volt még.

Nem a doki farkától fél hanem a vizsgálattól.

2013. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nő lennél, értetted volna amit írtam.
2013. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha nő lennél, értetted volna amit írtam."


Én nő vagyok és mégsem értem, hogy mennyivel jobb, egy adott esetben bunkó, türelmetlen és érzéketlen női nőgyógyászhoz elmenni, csak azért mert nő (voltam ilyennél, tapasztalat), mint egy normális, empatikus és szakmailag kiváló férfi nőgyógyászt felkeresni.

2013. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:23-as vagyok ÉS NŐ!

:-D

2013. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem a doki farkától fél hanem a vizsgálattól."

Te biztos nem félnél a doki farkától, affelől kétségem sincs, de most itt nem rólad van szó!

2013. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!