Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szedek fogamzásgátlót, de...

Ha szedek fogamzásgátlót, de bevettem hashajtó tablettát, akkor ez "kiüti" a hatását, és kiegészítő védekezésre van szükség?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a kettő bevétele között?
2013. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hashajtó a hatása által nem engedi felszívódni a fogamzásgátlót.A következő ciklusig máshogy is ajánlott védekezni.
2013. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor vettem be a fogamzásgátlót és egy órája a Dulcolax-ot.
2013. márc. 21. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már nem lesz gond, mert felszívódott rég a fogamzásgátló.
2013. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!

Most találtam rá egy bővebb használati utasításra is,amiben azt írja a hashajtóról(Dulcolax),hogy amúgy sem okozna semmi gondot a fogamzásgátló hatásának kifejtésében,hiszen ez csak a vastagbélben szívódik fel,így nincs semmi ok a félelemre. De mire megtaláltam..már elolvastam vagy háromszor a mellékelt betegtájékoztatót,de erről nem esett szó benne...köszönöm még egyszer a segítségeteket!

2013. márc. 21. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A hashajtóval és a fogamzásgátlóval nem az a gond,h üti egymást. Hanem az,h ha a hashajtó hat, esetleg felgyorsítja az emésztést, akkor a fogamzásgátló nem szívódik fel rendesen, mert azt is kihajtod. Ezért kérdezte a másik hozzászóló,h mikor vetted be őket.
2013. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!