Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti hol tartjátok...

Lányok! Ti hol tartjátok otthon a betétet, tampont? Szobátokba, fürdőszoba? és amikor a suliban vagytok? Ki mit használ? Kort irjatok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Amikor még otthon laktam, akkor a fürdőszobaszekrényben volt. 3 nő volt és egy férfi, szóval nem volt ciki, hogy ott van. Nem is volt szem előtt, mert nem nyitott szekrény volt. Suliban pedig a táskámban vittem magammal mindig pár darabot. Kiválasztottam erre a célra egy zárható belső kis zsebet, így pakolás közben nem kellett attól félnek, hogy kiesnek. Most, hogy párommal élek, tisztasági betét mindig a wc-ben van (nem zavar senkit), tampon és betét pedig a fürdőszobaszekrényben.
2013. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tampont használok de néha betétet is. Van a fűrdőszoba szekrénybe fent a szobámba bedobva a fiókba :-D táskámba meg pár darad egy oldalsó zsebbe

19L

2013. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Betétet használok,otthon a fürdőszobaszekrényben tartom,a suliban pedig egy eldugott kis zsebben. 17/L
2013. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

-fürdőszobában,egy ideig szobámban

-suliban a neszeszeremben vagy a táska belső zsebében

-betétet

-14

2013. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

-a szobámban van egy fiók erre a célra

-egy eldugott rekesz a táskámban

-mindkettőt szoktam

-14

2013. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem még nem jött meg de azért a biztonság kedvéért a táskámban tarom ha kell
2013. márc. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ágota Nóra ***** válasza:

Tampont és betétet is használok.

a fürdőszobai szekrényben tartom.

Suliban a táskámban van.


13l

2013. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kinga1995 ***** válasza:

Fürdőszobaszekrényben vannak a betétek (csak éjszakára), anyuval közös. A tamponokat is elvileg ott, de van pár szétgurulva a fiókom alján, a múltkor az asztalomon is találtam egyet a monitor alá gurulva xD

Táskámban dettő, elvileg az egyik zsebben van egy pár tampon és egy betét-gyakorlatilag mindig gurul az alján pár :-D

2013. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Otthon csak lányok vagyunk (nővérem, anyu), szóval nem kell annyira elrejteni az ilyet. A fürdőszobában van a wc mellett egy kis állvány féleség amin van egy doboz. Na ebben van a tampon/betét.

Az iskolatáskámban van egy kis sminktáska abban tartom a betétet.

Jövőre gimis leszek, akkor már tampont használok, mert tesikor az kényelmesebb.

14/L

2013. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kinga1995 ***** válasza:

Utolsó én is ekte csajlakásban nőttem fel, mióta a szüleim elváltak hat éves koromban, voltam én, anyu, meg a nővérem :-D

Szal tudom milyen a nappali asztalán felejtett betét :-D

(Nem használt persze!)

2013. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!