Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix tabletta? (bővebben...

Cypromix tabletta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Petefészek cisztára írták fel ezt a gyógyszert nekem, de már korábban is szedtem 3hónapig. A kérdéseim: Magas hormontartalmú? Illetve normális az, hogy 3hónap szedés után nőttem? A mellem is kerekebb lett, a súlyom is gyarapodott csupán 2kg-val, de a magasságom is.. 166cm-ről 170-re. Ezek szerint van benne növekedési hormon,vagy csak spontán nőttem tabletta hatása nélkül? (Egyébként 17éves vagyok.)

A válaszokat köszönöm!


2011. nov. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Magas hormontartalmú, és spontán nőttél, egész biztosan nem a gyógyszertől.

De PCOSed van, vagy cisztád van?

2011. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erős a gyanú,hogy PCOS, de még majd az orvosi leletek alátámasztják.
2011. nov. 6. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Magas. A fogamzásgátlók közül a legmagasabb hormontartalmú. De ennek van antiandrogén hatása, így ezt írják PCO-ra.

De egyébként csak a tüneteket mulasztja el, az okot nem szünteti meg. Kellene UH, hormonszint mérés, terheléses cukorteszt...

És ha inzulinrezisztenciád van, akkor azt kell kezelni.

A növés nem vszínű, hogy attól van, bár a női nemi hormonok is hatnak a növekedésre. A tömeggyarapodás lehet a tablettától.

2011. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvoltak a vizsgálatok. A cukorterhelési vizsgálatok jók lettek:). Viszont a PCOS-t beigazolták. :( Ugyanúgy Cypromixet írtak ki, legalább másfél- 2évig kell szednem.
2011. nov. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!