Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Októberi 20 hetes szülesztés...

Októberi 20 hetes szülesztés után gondjaim akadtak. Menzeszkor tojás alakú diónyi nagyságú alvadék, mi lehet ez? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Októberben meg kellett fèlidősen szülnöm rendellenessèg miatt.

A menzeszem időben jött meg először, majd volt olyan hogy 10 napra rá. Februárban volt vagy 2 napig áttetsző bőfolyásom ami sűrübb volt a tőlem megszokottnál.Rá egy hétre barnás folyásom volt de ez is bő és nekem ijesztő.Mivel úgy gondoltam, hogy biztos a menzeszem jött meg Orvosi javallatra elkezdtem szedni Zoely nevű fogamzásgátlót, amivel elmúlt a barnázásos folyás, de semmi menstruációm nem volt. Tegnap előtt óta kell szednem a placebo tablettákat.

Tegnap meg is jött a menstruációm.

Ma viszont valami diónyi nagyságú hólyagban alvadék távozott belőlem. Semmi görcsöm nincs. Csak picit szédültem. Mi történik velem? mi ez az egész?



2013. márc. 23. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
menj vissza a dokihoz sürgősen. ez nem norma menstruácio szerintem. azért ne ijedj meg. lehet csak a tabletta okozza.
2013. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!