Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napos szünet után 3 nappal...

7 napos szünet után 3 nappal (tabiszedéssel) rendesen véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünetben is véd a fogamzásgátló, nem csak utána.

Vagy hogy értetted a kérdést?

Elkezdted szedni a gyógyszert, beszedted a 21 szemet, majd az azt követő 7 napos szünet utáni napokra gondolsz?

Mert vannak olyan gyógyszerek, amik ha a vérzés első napján vannak elkezdve, akkor már az első szemtől védenek. De vannak olyanok is, amik ekkor még nem, csak az első 2 hét után. De ezt a tájékoztatójuk mindig írja.

2013. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
beszedtem 1 levelet, szünet megvolt, elkezdtem szedni, és abban a 3 napban véd?
2013. márc. 23. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeded, akkor az első levél beszedésétől kezdve, már biztosan véd mindig, akkor is mikor szeded és akkor is mikor az egy hetes szünet van. Tehát a 3 napban is!
2013. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ :)
2013. márc. 24. 16:44
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, milyen fajtát szedsz, például a Mistral tájékoztatója azt írja, hogy az első levél első tablettájától kezdve biztos a védelem a nem kívánt terhesség ellen (ha a menstruáció első napján kezdi szedni az ember).
2014. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!