Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok, vékony...

17 éves lány vagyok, vékony magas, és tele van a combom meg a hátam terhességi csikokkal. Ugye ahogy nőttem. Mivel kenjem? Már probáltam olajjal, de nem hatott. Nektek mivel tünt el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem tűnik el semmitől.
2010. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmivel, ezek sajnos már ottmaradnak, barátkozz meg velük. Házilagos módszerekkel biztos nem tehetsz semmit, kozmetikus talán tud rajtuk enyhíteni borzasztó sok munkával, de eltüntetni nem fogja. Ha majd terhes leszel, az elején tedd fel a kérdést, mert akkor megint jöhetnek újak, és megelőzni még lehet őket a kenegetéssel. Hidd el, nem ez fogja érdekelni a férfiakat.
2010. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg sehogy.:( Csak megelőzni lehet azt hiszem.

Nekem behálózzák az egész combomat 13éves koromtól kezdve és gyűlöltem őket.Mióta barátom van már nem is érdekel,ő nagyon meglepődött azon hogy én így utálom ezeket,szerinte ezen nincs mit szégyellni, így kell szeretni és kész!:)

2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sebészeti beavatkozzásaal el lehet tuntetni csak nem egy olcsó dolog
2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ettől eltűntek. Csak rendszeresen kell használni, és nem kellemes érzés...

2010. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem behálózzák az egész combomat 13éves koromtól kezdve és gyűlöltem őket.Mióta barátom van már nem is érdekel,ő nagyon meglepődött azon hogy én így utálom ezeket,szerinte ezen nincs mit szégyellni, így kell szeretni és kész!:)
2014. aug. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!