Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, mi ez? SOS!

Nagyon félek, mi ez? SOS!

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny volt a nemi szervem... Benyúltam, hogy belül is érzékeny-e...Erre ilyen trutyik fehér trutyik jöttek ki belőlem. Megiedtem... Újra benyúltam.És megint de vele együtt jött vér is egy kicsi... Nem menstruáció az biztos.(3 éve megvan és az nem ilyen) aza fehér izé olyan állagú volt mintha vmi papírt vagy zsepit sokáig vízbe áztattuk vna és ilyen folyós lenne de mégse...Mi ez ?
2013. márc. 24. 21:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ha pisilek akkor fáj is :S
2013. márc. 24. 21:33
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gombás fertőzésnek hangzik. Irány a nőgyógyász!
2013. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16/L vagyok és nem merek el menni nő gyógyászhoz :$ kb annyira félek tőlük mint a pókoktól:S más megoldás nincsen szerinted ?:S:(
2013. márc. 24. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Gyógyszertár - Canesten Combi, ha nem használ, nőgyógyász! Ez nem vicc, akár súlyosabb bajod is lehet! :(
2013. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: A nőgyógyászati vizsgálat nem olyan ijesztő ám! :)
2013. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs más lehetőség, mert ha elkezded recept nélkül kapható szerekkel kezelgetni, könnyen elképzelhető, hogy csak ellenállóbbá teszed a fertőzésed és utána már a nődoki által felírt szer sem fog hatni

szóval nagy levegő és irány a nőgyógyász, ahogy az első is írta, nagy valószínűséggel gomba. Menj mielőbb, mert a felszálló fertőzés komoly gondokat okozhat, akár meddőséghez is vezethet

2013. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :/ és anyukámnak ezt hogy mondjam el ? :/ olyan ciki ilyenről beszélni szerintem :S
2013. márc. 24. 21:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Mondd el bátran, ez sajnos akárkivel előfordulhat. Jobb, ha minél hamarabb lát orvos és szakszerűen kezeled.
2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak hogy mondd el? Hát gyorsan! Ezen semmi ciki nincs. Viszont Ő tudja mit csináljatok! Beszélj vele, ez sajnos sok nővel megesik!
2013. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:S KÖszönöm nagyon félek, de köszönöm a gyors válaszokat! Valaki még leírná, hogy egy 1. nőgyógyászati kezelésnél mi a helyzet ha az illető már nem szűz :S
2013. márc. 24. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!