Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm 14...

Hegix kérdése:

Miért késik a menstruációm 14 évesen?

Figyelt kérdés
Hát 14 éves vagyok. Elsőnek szeptemberbe, másodjára októberbe, harmadjára decemberbe és negyedjére január végén volt! Mindig hónap végén volt, de vagy késett, vagy hamarabb jött meg! Másfél hónap kimaradt, de miért? A terhesség kizárva mert SZŰZ vagyok! Egy kis kézikönyvben azt írják, hogy ez átlagos.. De akkor is aggódom. Mostanában elkezdett fájni a méhem, gondolom megjön, de miért maradt el? Ez átlagos? Dokihoz kéne mennem?
2013. márc. 25. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberben jött meg legelőször, akkor ez tényleg normális, lehet hogy pár év is kell mire rendesen helyreáll.
2013. márc. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen normális! Akkor kell orvoshoz menned, ha 2 menstruáció között fél év telik el, mert serdülőkorban maximum 6 hónapot lehet várni.
2013. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert 14 vagy. Teljesen termrészletes hogy nem állt mág be. Viszont azt egyszerűen nem értem hogy erröl miért nem világositanak fel titeket. Suliban, otthon! anyukádhoz kéne fordulni a kérdéseiddel!
2013. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%
normalis, fel ev es nem lesznek ekkora csuszasok ket menstrualas kozott. ne aggodj
2013. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szüleimtől nem tudok tanácsokat kérni, mert elhunytak autóbalesetben. Ezért nevelő otthonban élek a fiú testvéremmel. A nevelőkben és az ottani gyerekekben nem bízom meg, elég furák, meg nehéz megszokni :(
2013. márc. 25. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes ez a te korodban, majd úgy 16 éves korodra beáll normálisra.
2013. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!