Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nekem majd ferjem, mert...

Lehet nekem majd ferjem, mert fogyadekos vok?

Figyelt kérdés
Hallas fogyadekos vok es keydem ugy gondolni hogy nm lesz ferjem/pasim legalabb. Halokeszuleket viselek.Szerintetek lesz?

#fiú #pasi #férj #fogyadekossag
2013. márc. 25. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lesz :)

Teis ember vagy, nő vagy és sok férfinak nem számít hogy van-e valami betegséged vagy nincs és elfogad ugy ahogy vagy. :)

Menj ismerkedni , Én sok szerencsét kívánok neked! :)

2013. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármid, lehet, amit csak szeretnél. Nekem van egy súlyosan hallásfogyatékos évfolyamtársam a főiskolán, komoly kapcsolata van.
2013. márc. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! És biztos lesz is! Ugyanúgy lehetsz boldog mint akár más egészséges ember! Sok boldogságot kivánok neked!! :)
2013. márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! :) Egy hallókészülék semmiben nem másabb egyébként, mint pl. egy szemüveg. Csak egyik a látást, másik a hallást segíti. És a szemüvegeseknek talán nem lehet férjük? :)
2013. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szemuvegem is van..:D Koszonom a tanacsokat es a biztatasokat
2013. márc. 25. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak fogyatékos fiuk is, akik nemhiszik hogy lesz feleségük! :) Legjobbakat!
2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem simán!

Az egyik rokonom szinte semmit nem hall és a szüleik maguk tanították meg beszélni (már szinte kínszenvedés volt annyit gyakorolták).

És most az osztályában a rendesen halló emberek megbuknak de ő továbbjutott.(Na ez nem válasz a kérdésre)

De ami lényeg hogy a fiúk szívesen barátkoznak vele szóval a hallás nem számít

2013. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet!
2013. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jo az jo!Amugy nm vok tehetsegtelen osztalytassaimmal rock bandat tervezunk stb es mar nagya megvan tehat koszonom
2013. márc. 28. 16:57
 10/10 A kérdező kommentje:

Durva ilyen távlatból nézni vissza régi kérdésemet :)


Nem tudom egyáltalán van-e olyan, aki még az oldalon tengeti szabadidejét, de ha valakit mégiscsak érdekelnek a fejlemények, írok pár sort:

A hallásom semmiben sem akadályozott meg az évek során. A társkeresés abszolút nem volt döcögős, és 12 évesen, amikor kiírtam ezt a kérdést elveszett voltam. Elvégre... nem láttam a környezetemben senkit, aki hátrányos helyzetű és teljes életet élt.


Nos, nem vagyok még stabil lábakon... elvégre alig 19 leszek. De van egy párom, akivel másfél éve együtt vagyunk, és hiszem, hogy komoly karrier áll előttem :) meg a kapcsolatunk is elég komoly, összeköltözős irányba megy lassan át.


Kétlem, hogy erre a kérdésre bármelyik kétségbeesett, sérült gyerek rátalál. Elvégre... még a "fogyatékos" szót se írtam helyesen (és nem azért mert hallássérült vagyok és miegymás, csak szimplán nem barátkoztam még meg anno a billentyűzettel). De azért remélem, hogy nem sok emberbe merül fel olyan kétség, bizonytalanság mint bennem akkoron.

2020. jún. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!