Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász miért nem tudja...

A nőgyógyász miért nem tudja mi bajom?

Figyelt kérdés

Több hónapja érzek alhasi fájdalmat,és mintha a petefészkemnél érezném ezt.Hol gyulladásosan fáj az egész alhasam,hol pedig csak sugárzik a fájdalom az egyik oldalra,hol a másikra..ez az utóbbi 5-6 hónapban fáj,de a háziorvosom mindig csak azt mondta,hogy felfáztam,menjek ultrahangra ,stb. Voltam,és nem mutatott semmit,a múlt héten megint voltam a háziorvosomnál,aki elküldött a nőgyógyászhoz.Ma voltam nála,és azt mondta,hogy nem tudja mi a baj,talán megfázás,jövőhéten menjek vissza,s ha nem múlik holnapra,akkor menjek a háziorvoshoz..a fájások 2-3 naponta elmúlnak,aztán visszajönnek.

Fél éves felfázás?? Most azonban már tegnap annyira megfájdult,hogy menni is alig tudtam,annyira szurkált és lüktetett,fájt fekve is,még könnyeztem is.De holnap így hogy menjek iskolába,hogyan tornázzak,ha nem mondanak rá semmit,és menni alig tudok?? 18/L


2013. márc. 25. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Vizeletet nem vizsgáltak? Vérvételre nem küldtek? Mert ha húgyhólyaghuruttól, köznéven felfázástól lenne az alhasi fájdalom, vagyis lenne ott egy gyulladás, azt a vizelet, vérkép mutatja.

Nőgyógyászaton nem vettek kenetet esetleg a hüvelyből, hogy megnézzék nincs-e valami kórokozó, ami esetleg feljuthatott és csinálhatott egy gyulladást?

Székrekedésed nincs véletlenül? Mert nekem is azt mondta a háziorvos, ha valakinek a széklettől görcsöl a hasa, az előbb felül kezdődik, utána görcsöl az alhasban. Hát, nálam pedig általában alul volt ilyen szurkálás, görcsölgetés az alhasamnál, hol az egész, hol pedig csak az egyik oldalon és mikor rendbe jött a széklet, akkor elmúlt a görcsölgetés. És ahányszor volt gond a széklettel, annyiszor szurkált az alhasam. Tehát előfordult, hogy egy hosszabb időszakon át.

De hát nem én vagyok az orvos, csak tippelgetek.

De egy alaposabb kivizsgálás kéne szerintem.

2013. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem küldött el sehová,nem vizsgáltak sem vizeletet,sem vérvételre nem küldtek el..nem mondott semmit!!!! :s
2013. márc. 25. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Háziorvostól kérjél akkor laborba beutalót.

Én a helyedbe még allergia vizsgálatra is elmennék. Nem hagynám ennyiben mert valami okozza ezeket a tüneteket.

2013. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallod azért az elég gáz, hogy szólni kell "bocsika, vérvételt, vizelet vizsgálatot ha lenne szíves".


Lehet ciszta, vagy egyéb kismedencei gyulladás is. menj másik nődokihoz, aki becsülettel megvizsgál és elküld laborra.

2013. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy nem véletlen,és holnap elmegyek a háziorvoshoz.:s
2013. márc. 25. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csigolyaproblémától is. Lúdtalp viselése megoldja, ha ez okozza. Nekem volt egy ilyen gondom fiatalabb koromban. Átsugárzó fájdalom is lehet. Persze sok minden más is szóba jöhet.
2013. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg nem nőgyógyászati problémád van. Egy vizelet vizsgálat nem ártana.
2013. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!