Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás, Lányok!?

Hüvelygyulladás, Lányok!?

Figyelt kérdés
Sajnos sűrűn visszatérő gyulladásom van. Legutobb 3 hónapja kezeltettem magam. Tegnap óta megint érzem, hogy kezd viszketni és jön a fehér folyás is. Van valami bevált módszeretek rá? Én úgy vettem észre, amit a doki kiírt nem a legjobb. A multkor maradt ki pimafucort kenőcs, most azzal kenem. 21l

2013. márc. 23. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem érsz vele semmit, hogy kívülről kenegeted a kenőccsel, max. a tüneteidet nyomod el, de a fertőzés attól még ott marad a hüvelyedben.

Nagyon sokszor akkor tér vissza egyébként a fertőzés, ha kezelés után nincs helyreállítva a hüvelyflóra, pl. antibiotikumot szedsz vagy legyengül az immunrendszered, ami által is felborulhat a hüvelyflórád, ami szintén vezethet gombás fertőzéshez vagy nem megfelelő módon étkezel, vagyis túl sok édeset vagy túl sok szénhidrátot viszel be a szervezetedbe, ami kedvez a candida gomba szaporodásának. Vagy ha mondjuk nem célzottan lettél kezelve, esetleg ha van párod és ő nem lett veled együtt kezelve.

Szóval sok minden okozhat visszatérő hüvelyi fertőzést és gyulladást.

Menj orvoshoz, csináljanak tenyészést, majd kezeljenek célzottan és kezelés után csinálj hüvelyflóra helyreállítást!

2013. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek vény nélkül kaphatóak?
2013. márc. 24. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!