Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV-s szemölcsök magától...

HPV-s szemölcsök magától elmúltak belülről? Hogy lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fél éve diagnosztizáltak nálam hpv vírust. 3 hónapja a hüvelyemben is észrevettem pár db-ot, egészen közel a hüvelynyílásomhoz, tehát tükörrel én is láttam magamnak. Elmentem nőgyógyászhoz aki adott időpontot ilyen lézeres valamire,hogy majd azzal leszedik. Pont nem tudtam elmenni,mert beteg voltam. Utána kértem időpontot és kaptam is ahová most pénteken kellene mennem. Na de tegnap megnéztem és konkrétan eltűnt az összes. Pedig 2 helyen is volt. Hogy lehet ez?
2013. márc. 25. 15:52
 1/8 anonim válasza:
Én is szoktam észrevenni ilyen kis szemölcsöket, kicsit fájnak ha hozzányúlok, de 1-2 nap alatt elműlik.. már 2-3x előjött nekem, de nem ugyanazon a helyen. Ez CSAK szexuális úton terjed?
2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm, akkor az nem hiszem,hogy az,mert azok nem fájnak és maguktól nagyon ritkán múlnak el, ha el is múlnak akkor az több hónap munkája az immunrendszernek. Nem tudom neked hol vannak de ha kívül akkor az szinte biztos,hogy nem az. Nekem is voltak kívül a gát környéknél de ecsetelővel maratták le.
2013. márc. 29. 13:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak szexuális úton terjed elvileg, legalábbis nem mindegyik típusa. Én a helyedben mindenképpen megnézetném nőgyógyásszal akármi is az,mert ez nem játék.:/
2013. márc. 29. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve vannak jelen a szemölcsök, fél éve van kezelve rendszeresen, de ha elis múlik 90%-a, pár nap múlva újra vissza nő ott vagy más helyen, az orvos csak annyit mond hogy ha legközelebbi találkozásra elmúlik. Dehogy múlik..mindig vissza jön.Ha ő kezeli a maróhatású ecseteővel persze elmúlik egyből mire elhámlik 2 nap, de amit nekem ír fel az nagyon gyenge szer nem igazán tűnik el, és az az érdekes hogy a karfiol szerű nagy hosszú szemölcs eltűnt ennek a gyenge szer (condyline) hatására, én kezeltem ! De a kicsiket nem tűnteti el, ha lejeb is megy a szemölcs mérete, újra vissza nő.

Belül pedig nem akar múlni.

Neked hol kezelték lézeressel? Engem nem akar sehova beíratni semmi féle műtéti dologra, se lézer, se fagyasztás, se égetés. :S Pedig már egy éve itt vannak..... :S

2013. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem belülről teljesen elmúltak viszont kívül az a helyzet mint nálad. :( Szintén condyline-vel kezelem de visszajönnek. Borzalmas. Úgy érzem tönkretesz ez az egész.
2013. máj. 15. 18:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja a lézerezés...végül nem mentem,mert belül elmúlt ugye. Nekem a magándoki csinálta volna a 3.kerületben. Nem tudom Te hova jársz mondjuk. Elvileg kéne mindegyiknek csinálnia. :/ Én azt javasolom válts orvost. Mikor először mentem egy másik nőgyógyászhoz, ő is azonnal lefagyasztotta ott nekem helyben. Ez egy másik most akihez járok de ő is zokszó nélkül azonnali eltávolításra ítélte a szemölcsöket. Szóval érdemes lenne elmenned egy másik dokihoz, akárki máshoz.
2013. máj. 15. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Fagyasztás az milyen?

Nekem vmi barna üvegbe márt egy vatta végű pálcikát...bekeni a szemölcsöket és egyből elkezd úgy égni hogy alig birom ki, mondani is szoktam neki hogy elégé kellemetlen.

Ez olyan lenne mint a condyline csak erősebbe, szerinted?

Váltanék orvost, de ha azt rosszabb akkor hogy menjek vissza az előzöhöz?:S

Kisebb város nem budapest....:S

2013. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát figyelj. Rosszabb ennél nem lehet szerintem.Fogalmam sincsen mi az a lötyi amivel Neked keni de valószínű erősebb akkor ha ennyire mar.:/

Nos, nem mondom hogy kellemes a fagyasztás de sokkal jobb mint amire számítottam. Egy hosszú vékony pálcikát folyékony nitrogénbe márt és a szemölcsre teszi pár mp-ig, ezt megismétli 3x 4x. A szemölcs magától leesik 1 héten belül. Nem olyan vészes mint amilyennek tűnik. Én még egyszer biztosan mondanám a dokidnak,hogy szeretnék egy ilyet. Ha nem csinálja meg akkor mennék máshoz. Ez nem műtét, gyakorlatilag 2-3 perc alatt megvan az egész.:)

2013. máj. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!