Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró szemölcsök a nemiszerv...

Apró szemölcsök a nemiszerv körül mitől?

Figyelt kérdés

Az tudni kell, hogy egy hónapja nagyon beütöttem magam odalent, zúzódás volt, rendesen be volt lilulva és fel volt dagadva. Pontosan nem tudom hogy rögtön ezután -e, mert nem vettem egyből észre, de valamikor ekörül kijöttek szemölcsök a hüvelyem mellett, néhány darab.

Azóta volt szexuális kapcsolatom is.

Ha HPV okozza (olvastam több helyen is), akkor az elég nagy baj, nem? Az a baj, hogy csak nagyon későre kaptam időpontot és tudom ezzel nem szabad várni...


2013. jan. 18. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos. Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2013. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom...Ráadásul a kedvenc nőgyógyászom elment magánrendelőbe, úgyhogy kissé el vagyok keseredve:/
2013. jan. 18. 11:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Keress gyorsan másik orvost!!
2013. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Menj ahhoz a nőgyógyászhoz, akit egy olyan ismerősöd ajánl, akiben maximálisan megbízol és tudod, hogy Neked csak a lehető legjobbat akarja!!! :)
2013. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Magánorvosra nincsen pénzem...

Sztk-ban meg nem tudom kihez mehetnénk..ráadásul egy hónappal ezelőtt rákszűrésen voltam még a kedvenc dokimnál és most mentem volna az eredményért de nem tudom kihez kell menni, kinek adták le...

2013. jan. 18. 11:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Biztos ismer SZTK-s orvost is egy megbízható ismerősöd. Az a fontos, hogy olyan embertől kérj ebben tanácsot, akiről tudod, hogy tűzbe tenné érted a kezét!
2013. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a lakhelyemen nem nagyon ismerek senkit, hogy kitől tudnék kérni tanácsot ebben, mármint hogy sztk-ban kihez menjek.

Most betelefonáltam és a legkorábbi időpontot kértem, aztán akihez van időpont ahhoz megyek. Aztán meglátjuk hogy bevlik -e, de a legkorábbi időpont is február közepe:/ Attól félek, hogy addigra rosszabbodik a dolog, és rámegy a méhnyakra ez az egész...

2013. jan. 18. 11:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így van!

Ne izgulj, addig sem lenne semmi baj, ha más panaszod nincs, de ha nagyon szeretnéd, akkor kérj sürgősségi időpontot, és mond hogy nagyon fáj, viszket, stb...

2013. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
SZTK-ban időpont? Nekünk úgy van, hogy odamegyünk, és érkezési sorrendben fogad.:O Szerintem nézz be, mert a HPV-vel nem érdemes "viccelődni".
2013. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
HPV-nek van valami más tünete? Eléggé megijedtem most:/
2013. jan. 20. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!