Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Émelygés, szédülés. Ez lehet...

Émelygés, szédülés. Ez lehet az alacsony vérnyomás miatt?

Figyelt kérdés

Ma reggel már úgy ébredtem hogy szédülök. Azt hittem hogy még nem ébredtem fel azért, de fél óra múlva is ugyanúgy émelyegtem, szédültem, sőt még most is. Sajnos babó nem lehet, mert a ciklus 22-ik napján vagyok. Nem tudom mitől lehet ez. Alapból alacsony a vérnyomásom. Már reggel ettem, ittam, kávét is ittam, de még mindig rossz.

Mitől lehet még ilyen tünet?


2008. jún. 11. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek ugyan ez volt, mint Neked.Lesápadt,szédült, émelygett. Ivott egy kávét és feküdt egy órát és ő jól lett. Megmértük a vérnyomását, iszonyú alacsony volt. Nem értem Neked miért nem jobb. Ha van erőd hozzá, mozogj kicsit.Pl.: aktív helyben futás, taposás 5 percig.Garantááltan felmegy a vérnyomásod. Ha nem, más a probléma.:(
2008. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha forgó jellegű a szédülés, lehet a füledtől. Lehet az is, hogy vashiányod van.
2008. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!