Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztos fertőzés?

Ez biztos fertőzés?

Figyelt kérdés

nem jött még meg de minden nap van fehérfolyásom. van amikor viszket van amikor nem. Tudom hogy ez fertőzés meg szóltam anyukámnak is már, megyünk is majd orvoshoz, de nagyon félek a nődokiktól. mit csinálnak ott? meddig fog ez tartani?

13/L



2013. márc. 25. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj Tőle!A kesztyűs kezével odanyúl és vesz egy kis váladékot.Ha más panaszod nincs nem valószínű,h meg fog vizsgálni. Az pedig nem fáj. Arra se gondolj,h kellemetlen, az orvosnak ez a munkája,ezt csinálja rendszeresen.
2013. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez a vizsgálat úgy kb. meddig tart? és hogy elkerüljem az orvost nincsen véletlen ilyen otthoni kezelés?
2013. márc. 25. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
A vizsgálat kb.2-3 perc. És nem érdemes otthon kísérletezned.Nagyon sokféle baj lehet,amit a legjobban kenetvizsgálattal,célzottan lehet kezelni.Nagyon fiatal vagy,nem lenne jó egy krónikus,felszálló gyulladásba "belefutni".Hallgass anyukádra és menjetek el!
2013. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. remélem nem lesz nagyobb baj.
2013. márc. 25. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne akard az orvost elkerülni, mert ha félrekezeled magad, abból nagyobb baj is lehet. Csak a doki tud biztosat mondani, és csak ő ajánlhat Neked megfelelő kezelést!
2013. márc. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a Canesten combit megpróbálhatod.
2013. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyerek nőgyógyászatra menjetek és keressetek női orvost, hátha az kevésbé kellemetlen neked.
2013. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt már olyan hogy egyszer hirtelen viszketett,de utána elmúlt.

egy átlagos (gyerek) vizsgálat:

- el kezd beszélgetni veled,pl megkérdezi hogy megjött-e már,pontosan miért mentél,

- általában aztán csinál egy uh-t és ultrahangozik. de ha nagyon muszáj,akkor benyúl a végbeledbe és közben megnyomja a hasad. (ezután nem tudom mi van).

egy átlagos (FELNŐTT)nőgyógyászati vizsgálat:

-kapsz egy orvosi ruhát vagy szimplán le kell venni a bugyidat,utána ráfekszel a "székre" és széttárod a lábaid,

-a doki a speculummal szétnyitja a hüvelyt,

-néha a doki bevezeti az ujját a hüvelybe és közben óvatosan megnyomja a hasad,mert így tudja kitapintani a nemi szerveidet.


de lehet hogy valamit tévedek.

2013. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!