Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan szer (tea, olaj,...

Van olyan szer (tea, olaj, krém, vagy bármi), amely szűkítő hatással lehet a puncira?

Figyelt kérdés

Tudom, ez elég hülye kérdés, de jó lenne tudni, mert kb fél éve nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, és nem tudom, hogy miért, de eléggé ki vagyok tágulva. Eddig mindig az ellenkezője volt a jellemző.


20/L



2013. márc. 25. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Már annyira kiéhezett a puncid, hogy bármit beengedne:)


Amúgy van ilyen kékes gumis kétkarú edző cucc, amit a lábad közé teszel, és összezáró mozdulatokat végzel, és mivel rugó van benne, ezért edzi azokat az izmokat, amik ezt végzik, ezzel együtt a punci izmait is.

2013. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
intimtorna
2013. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úúúú tényleg!!! köszi a kommenteket!!!
2013. márc. 25. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mitől tágult volna ki? csak ujgy magátóll nem hinném.... Aki szül 3-4 gyereket még annak sem annyira tág hogy gondot okozzon a szeuális életben. Ha igy lenne nem lennének sok gyerekes ccsaládok. Persze ezeknek a nőknek már nem olyan mitn egy szűz lánynak avgy aki egyet sem szült, de hidd el nagyon ritka az hogy valakinek annyira kitágul hogy gondot okozzon. Föleg igy hogy nem szültél még.
2013. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!