Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan honlap, amely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan honlap, amely arra szakosodott, hogy segítsen az olyan embereken akik magányosak, nincs társuk, de fel akarnak vágni az ismerősei előtt, hogy csak van barátjuk, de ez ilyen álbarát? Folyt. Lent!

Figyelt kérdés
Szóval olyan honlap érdekelne, amelyen tudok keresni egy számomra megfelelő másik felet, aki vállalja azt, hogy facebookon kiírja, hogy kapcsolatban van velem vagy elvett feleségül, eljegyzett stb.! És ez neki is jó, mert nagy valószínűséggel ő is pancser és neki sincs senkije, de ezzel ős is fel tudna vágni az ismerősei előtt, így mind a kettőnknek jó lenne! De én például nem magyar barátot keresnék magamnak, akkor lehessen beállítani, hogy külföldi is legyen a felhozatalban! Létezik ilyen honlap, nagyon fontos lenne számomra!
2011. dec. 29. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Az oké, hogy pancser vagy, annak nevezted magad. De ezzel, amit tenni készülsz, ezzel válsz igazán azzá.

És a közös fotók, amikkel mindenki nagyzol? Vagy majd fotosoppolsz?

Mire jó az, hogy ha azt látják az ismerőseid, hogy kapcsolatban vagy egy számukra tök idegen emberrel? Próbálom megkeresni az értelmét annak, amit mondasz, de nem találom.

Csak, hogy ne legyek off: bármelyik társkereső oldalon találsz ehhez alanyt, nem kell ehhez speciális honlap.

Ha lány vagy, akkor még a meleg társkeresős "alibi" kapcsolatokat is javaslom, sok meleg srác keres alibi barátnőt.

2011. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az "alibi" társsal gyakorlatilag kizárod a lehetőségét, hogy párra találj. Biztos ezt akarod?
2011. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most jobb, mintha öngyilkos lennék azért, mert évek óta nem találok párt...
2011. dec. 29. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Hát most jobb, mintha öngyilkos lennék azért, mert évek óta nem találok párt..."


Miért kell azért öngyilkosnak lenni, ha évek óta nem találsz párt? Menjél és keressél! Járjál társaságba, ne itt írogass. Azzal hogy a gép előtt ülsz és itt írogatsz, azzal is magadtól veszed el az esélyét annak, hogy megtaláld akit keresel. ééééééééééééébredj!!!!

2011. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt mikor még nem voltam férjnel megcsináltam. Ugyanis az exem zaklatott igy kitaláltam hogy férjhez mentem viszont a csaladban is páran megkérdezték hogy tényleg férjhez mentél? Meg a mostani férjem is amikor rámkeresett facen eléggé elszomorodott majdnem emiatt nem mert próbálkozni szóval a lehetséges pasikat is elriasztod ezzel. Amugy én ismerek valakit aki vállalná mert ő is folyton keres valakit. De magyar.

Psyche.hu chaten találsz ha ismerkedsz ott,

Akire én gondolok annak peti.pbj a neve.

2011. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!