Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a két választási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a két választási lehetőség közül, amely igaz rám, melyik okozza azt, hogy egy lánynak sem kellek, miért undorodnak tőlem a csajok?

Figyelt kérdés

1, Ronda vagyok, alacsony és sovány, az arcom is gáz, nagy orr, elálló fülek.

2. Gátlásos, illedelmes, csendes, rendes jó fiú, aki nem szereti a konfliktusokat és mindenkivel kedves, nem szokott menősködni,nem a társaság középpontaj, visszahúzódó, inkább elmélkedős, magának való típus, aki max néhány jó barátja előtt adja elő az igazi, humoros, laza, beszéed énjét.


2013. febr. 2. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő. Egyik sem segít abban, hogy párt találj szerintem. Bármelyiken is változtatsz javulhatnak az esélyeid. Ha a külsődön, akkor könnyebben találsz üres pláza cicákat, akik csak a külsőségekre mennek. Ha a viselkedéseden változtatsz, akkor pedig könnyebben találsz tartalmas kapcsolatra esélyt adó lányt. Érdemesebb a másodikon csiszolni kicsit és pár új szokást bevenni a repertoárba ha igényled egy nőnemű lény közelebbi társaságát. :)
2013. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sweet Dreams ***** válasza:

Ronda vagy? És ezt Te ítélted meg? Még jó hogy nem vagy szerelmes magadba!

A második pontban felsorolt jellemek rontják az esélyeid.

Nekem tetszett már nálam alacsonyabb pasi aki vörös és szeplős volt - de én nem jöttem be neki :-)

férjem magas szőke, kék szemű ragyás arcú és testü pasi volt és még szegénykémnek a fogaival is voltak problémák (de ugye ezt megcsináltatta), mostani párom akkora mint én kopasz és barna szemű. Ja szemüveges vagyok, elállnak a füleim és felnőtt korban volt fogszabim :-D sejtheted.

Magának való!!!!! - ez megmagyaráz mindent, nyiss a világra, a világ is nyitni fog rád!

2013. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ronda vagy nem lessz könnyű dolgod! Az emberek külső alapján itélnek, mégha az ellenkezőjét is állítják. Ha jóképű vagy lehetsz idióta, bu*eráns, kö*ög, íz*tlen akkor is lesznek haverjaid. És a csajok is üldözni fognak. Ha roda vagy lehetsz bármennyire jó sose leszel elég jó. Ennyi! Ezt saját tapasztalatból mondom. Nem a levegőbe beszélek!
2013. jún. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy kinek vagy ronda, és kinek nem, bízd a lányokra inkább :) . Gondolom valamelyik szülődre csak hasonlitasz, és látod, ő is "elkelt", és te is megszülettél. :)

A természetedről amit írtál pedig tényleg jó :)

2014. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!