Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció fogamzásgátlóval?

Menstruáció fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Nem értem és eddig nem kaptam választ máshol a kérdésemre:


Február 26-án megjött, bevettem az első szem fogamzásgátlót! (24szem+4placebo). A 25-28. nap van a placebo tabletta, ekkor kellene megjönnie ugyebár. Nekem viszont ma jött meg, 28 nap múlva, ahogy az meg van írva. De most kell elkezdenem a 2. levelet.

Most akkor nekem nem a placebós napokon fog megjönni???? Mindenképpen úgy kellene, hogy akkor jöjjön meg. Mit tudok tenni?


2013. márc. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy kell szedni. ahogy a tabletta mellé adott leírásban van. És igen, ha neked a 28. napon jött meg, akkor várhatóan ez mindig így lesz. ( Rád így hatnak ezek a hormonok) A tabletta leírások tól-ig határokat szabnak meg a "menstruáció" bekövetkezésére.
2013. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 24+4 tabletták nem úgy működnek, mint a 21 vagy 21+7 tabletták. Az utóbbinál van a megvonásos vérzés a gyógyszermentes napokon. Az előbbinél általában a második-harmadik placebós napon kezdődik a vérzés és az első pár normál tablettás napon még tart.
2013. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak amiatt aggódom, mert ha ez így marad, akkor azon a négy placebos napon, kiegészítő védekezés kell - egy nőgyógyász véleménye szerint, ekkor csökken a védekezés. Így ideális lenne akkor menstruálni.
2013. márc. 26. 17:02
 4/4 A kérdező kommentje:
* a védettség csökken.
2013. márc. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!